Datalab  • Faksi: 02 3090210
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519306123_66.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Zgjidhni programin e biznesit të vërtetë të punës për ndërmarrjen tuaj dhe rriteni fitimin!!!

PANTHEON është një sistem informacioni biznesi që lejon kontrollin e plotë të proceseve të biznesit në kompani. Zgjidhja është përshtatur me nevojat dhe kërkesat e përdoruesve dhe ofron optimizmin e biznesit në çdo kompani, pavarësisht nga madhësia apo aktivitet. PANTHEON ka mjetet e nevojshme për çdo biznes të zgjedh operacionet e tyre dhe të arrij efikasitet më të madh. Përdorni të dhënat tuaja për të rritur fitimet. Ndiqni inventarin, porositë e blerësit dhe furnizuesit, si dhe transaksionet. Duke përdorur një mjet të thjeshtë, mund të krijoni raporte biznesi dhe t'i përdorni ato për të analizuar operacionet tuaja dhe mund të gjeni mundësi për më shumë fitime. Aftësitë analitike mundësojnë përcaktimin e furnizuesve më të mirë, shërbime që krijojnë rrjedhjen maksimale dhe menaxhimin e grupeve prodhuese.
më shumë
10%save
Retail Price - VAT Included:56.940 MKD51.246 MKD

PANTHEON Small enterprises, наменет ...

5%save
Retail Price - VAT Included:17.180 MKD16.321 MKD

PANTHEON Small Business за претприј ...


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj