Damjanov Del


  • Address : bul.Makedonija б.б.
  • Place: Delcevo
  • Distance: ≈7943 км


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Поранешниот министер за финансии, Џевдет Хајредини, го искритикува непотизмот на владеачката номенклатура со вработувањата на свои блиски во изминатиот период ...
сите 13 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel