Дамели


  • Адреса: Иво Лола Рибар 385
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Локација: до детска градинка Поток

  • Телефон 2: 078 409750
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00
    Саб - Нед од 09:00 до 17:00Мапа

Без „аирлија“ започна со работа тимот на новата министерка за финансии, Нина Ангеловска. По информациите пласирани по медиумите дека дел од нејзиниот тим се ...
сите 28 | | | веќе видена

Медиумската информативна агенција (МИА), од годинава има ново име што произлезе од обврските на Преспанскиот договор, но Агенцијата за вести лани имала добра ...
сите 12 | | | веќе видена

Последниот показател за успешноста на економските реформи е растот на извозот во првите седум месеци од годинава кој е за 14,5 отсто поголем во однос на истиот ...
сите 38 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи