Елема


  • Адреса: ул.51, Стопански двор 132
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10677 км

  • Телефон 2: 070 393156
  • Факс: 02 3080498
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568892050_01.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ЕЛЕМА, вашиот доверлив и лојален партнер, е основан во 1991 година. Со повеќе од 27 години искуство, не само што гарантираме висок квалитет, туку и иновативен пристап за да им ги дадеме на нашите клиенти само најдобрите и креативни решенија и искуства кога станува збор за калапи (калапи за машина) со вбризгување и дување, како и производство на предмети од пластични маси, со цел да се задоволат потребите и барањата на нашите ценети клиенти. Ова искуство вклучува посветена поддршка која кулминира со успешна испорака на производи на глобално ниво. Нашиот основен софтвер, механички и човечки технологии обезбедуваат идна профитабилност и раст. Нашата посветеност кон нашите клиенти, заедница и вработени е отелотворена во нашата изјава за вредност и политика за квалитет.

Разновидност на производи

Нашиот фокус на корпоративната, индустриската и потрошувачката база значи дека правиме производи што ќе ви одговараат, во кој било обем. Без разлика дали сте корпоративен клиент или во индустрии како што се градежништво, козметика, автомобилска, дигитална, нашите услуги се прилагодени на вашите потреби.

Нашите производи:
- кутии (со и без двојно дно)
- шишиња
- тегли
- стаклена амбалажа

Услуги за клиенти

Не ги забораваме нашите клиенти дури и откако ќе се продадат производите. Обезбедуваме ефикасни услуги за грижа за клиентите и нашиот персонал е секогаш подготвен да помогне пред, за време или дури и по продажбата. За нас, ние не сме само добавувачи на купувачите.

Посветени сме на активно одговарање на потребите и очекувањата на нашите клиенти. Со оваа гаранција за задоволство на клиентите имаме транспарентен комуникациски систем и пријателски тим кој зборува англиски, посветен на решавање на какви било проблеми со клиентите во која било фаза од вашата интеракција со нас.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Шише 250мл

Цена со ДДВ:Побарај цена

Шише за пудра

Цена со ДДВ:Побарај цена

Кутија 300мл

Цена со ДДВ:Побарај цена

Кутија 50мл

Цена со ДДВ:Побарај цена

Кутија 10мл

Цена со ДДВ:Побарај цена

Кутии


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи