Даим

ПаркингРаботиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Качанички пат б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7848 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 18:00
    Саб од 08:30 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

БМВ сервис ДАИМ e независна и професионална компанија за БМВ поправки, МОТ и сервис центар, oд 1989 година. Работат на национално ниво за сите видови на БМВ.

Нашиот посветен БМВ сервис обезбедува квалитет и достапност за секој сопственик на БМВ. Ние исто така имаме посветен Мини одржување оддел кој е во состојба да ги сервисира, МОТ и поправка било Мини. Нашата посветеност кон квалитетот е за вториот нема и е причина што ние сме биле основани од 1989 година. Семеен бизнис, кој има феноменално познавање на БМВ и Minis

Ние имаме сопствени акции и земјиште на кои се сместени стотици возила во кои ние ги снабдуваме нашите БМВ резервни делови од неа. Нашиот пријателски тим е полн со познавања, обврски, лојални и над сите пристапен, па ако имате било какви прашања или би сакале да разговарате со компанија која се грижи контактирајте со нас со вашите прашања.
повеќе

Постови

Photos from DAIM Auto Service's post

FIRST X7 M50D ON OUR SERVICE PROUD 🔝🔝🔝

SERVIS DAIM

Photos from DAIM Auto Service's post

24.01.19

Photos from DAIM Auto Service's post

Double trouble! 🤩+38971501111 za zakazuvanje termin za dekarbonizacija vo Avto Servis DAIM🔝Ispro ...

DAIM Auto Service

SERVIS DAIM HAS STARTED TO TAKE CARE ALSO ABOUT YOUR WINTER AND SUMMER TYRES FROM MANY KNOWN TYRE PR ...

Photos from DAIM Auto Service's post

Bel dzver na dekarbonizacija! ♻️♻️♻️Podarete mu na Vaseto vozilo celosno vnatresno procistuvanje! 👍 ...

Photos from DAIM Auto Service's post

NAJNOVO VO AVTO SERVIS DAIM - Dekarbonizacija na motor ! ♻️Dekarbonizacija e proces koj koristi ci ...

Photos from DAIM Auto Service's post

25 GODINI TRADICIJA I KVALITET DAIM Auto Service 🥇-Kompletni avtomehanicarski uslugi -Promena i ba ...
Цена со ДДВ:Побарај цена

Делови за BMW

Цена со ДДВ:Побарај цена

BMW авто-сервис


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи