Da-De holding

Punojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 078 433332
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/6224d1b7a5829edacd5378dc23059106.jpg?t=true&w=300&h=300


DA-DE Holding është firmë e themeluar në vitin 2012, aktiviteti kryesor i saj është:


1. Instalim radiatorëve për ngrohje
2. Instalim i rrjetit të ujësjellësit dhe kanalizimit
3. Instalim i Sistemeve diellore, klimatizim
4. Montim shatërvanësh
5. Montim i kaminave furrë dhe zgarë
6. Punim i gurëve të shumëllojshëm për zbukurim në mur dhe dysheme.
7. Kryerje e punimeve ndërtimore, nga fusha e ndërtimeve të ulëta.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj