Д-р Владо Јолевски


  • Адреса: Св.Климент Охридски лам.4/1
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7481 км
  • Локација: Пелагонка 2

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 14:00Слика од локација
Насмевката е единствената крива линија која исправува многу нешта. Затоа имајте секогаш блескава насмевка и здрави заби.

Нашиот тим од стоматолози се грижи за здравјето на забите на нашите ценети пациенти. Пациентите во нашата ординација секогаш се чувствуваат релаксирано. Професионалноста на нашиот тим ќе ви овозможи сигурност и доверба во нас.

Ординацијата воведува нови технологии и се проширува и следи најновите достигнувања и трендови во стоматологијата и во медицината, постојано одржува квалитет и гаранција, при што води сметка за заштеда на време и пари и особено за афирмација на стоматологијата. Во чекор сме со најновите методи и техники, работиме со најсофистицирани апарати и материјали.

Преку врвна стоматологија и квалитетни односи ние го подобруваме оралното здравје, ја подигаме самодовербата и ги правиме посреќни нашите клиенти.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи