Д-р Панче Зафиров


  • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) 34
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7466 км
  • Локација: под музејот во центарот на градот

  • Телефон 2: 070 377075
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:30
    Саб од 09:00 до 12:30
  • Пауза: Пон - Пет од 12:30 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1660806647_54.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи