Радиус (100км)

Д-р Милошевиќ

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Владимир Комаров 18-а 1/6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км
  • Локација: Острово

  • Телефон 2: 072 278143
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 14:00Фото и видео галерија

Д-р Милошевиќ е специјалистичка ординација по ортодонција.

Услуги:
• Ортодонција
• Третман на деца
• Третман на возрасни
• Орална хирургија
• Естетска стоматологија
• Општа стоматологија
• Детска стоматологија
• Орална хирургија
• Ендодонција
• Протетика
• Озон терапија
• Ласер терапија

Специјалистичка ординација по ортодонција Д-р Милошевиќ е основана 1992 год. од страна на д-р Савка Милошевиќ, специјалист ортодонт. Од почетокот па до денес се следат и имплементираат во пракса најновите трендови во стоматологијата, а особено во областа на ортодонцијата. Наша цел е и едукација на пациентите во правец на превенција преку одржувањето на оралната хигиена и редовни контролни прегледи.

Знаење, искуство и примена на најсовремени технологии во дијагностицирањето и ортодонскиот третман.
повеќе

Постови

Sesame Street: Kids Just Love to Brush

If you're watching videos with your preschooler and would like to do so in a safe, child-friendly en ...

Brush Your Teeth

It's a song about brushing your teeth. This song was written and performed by A.J. Jenkins Video by ...

Toothbrushing Song - EZTales.com

Brought to you by EZTales.com (http://eztales.com) — Teach Your Kids To Brush Their Teeth. A fun and ...

Plants vs. Zombies & the ADA Present: Stop Zombie Mouth!

This Halloween, the Putrid Posse is coming after the mouths of kids everywhere. We need your help to ...

Sesame Street: Healthy Teeth, Healthy Me: Brushy Brush PSA

Elmo is joined by families and some of his celebrity friends including Bruno Mars, David Hyde Pierce ...

Dudley: Brush and Floss

Dudley tells the story on how you can keep your smile healthy for a lifetime.

This Is The Way We Brush Our Teeth | Nursery Rhymes | HD Version from LittleBabyBum

Download our videos http://www.littlebabybum.com/shop/videos © El Bebe Productions First, take your ...

Temporomandibular Joint Disorder TMJ - TMD

Prevalence of symptoms and signs indicative of temporomandibular disorders in children and adolescen ...
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Зашто логинот
Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи