Д-р Јагода Филиповска


  • Адреса: Битолска б.б.
  • Место: Демир Хисар
  • Оддалеченст: ≈7459 км
  • Локација: во здраствен дом
Дејности:

амбуланти


  • Телефон 2: 047 271460
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00
    Саб од 07:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 2 минути Аплицирање и добивање извештај од Кредитниот регистар дигитално е услуга којашто е достапна за граѓаните 24 часа, седум дена во ...
сите 16 | | | веќе видена

Денеска на сметките на околу 14.300 тутунопроизводители се исплатени субвенциите за реколтата од 2023 година во вредност од близу една и пол милијарда денари. ...
сите 34 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи