Д-р Илиев

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Зеничка 22-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: нас.Железара

  • Факс: 02 2618487
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1616486446_34.png?t=true&w=300&h=300


Нашата ординација се темели на позитивни искуства изградена на доверба, третирајќи ги нашите пациенти како посебни индивидуи. Стоматолошката терапија и нега е високоперсонализирана медицинска услуга која се разликува од пациент до пациент кои се во различни возрасти и со различни навики, каде е потребна индивидуална проценка и здравствена услуга. Ние разбираме колку не лесно некои пациенти се чувствуваат кога е во прашање посета на стоматолог. Ние нудиме различност нудејќи релаксирачко и позитивно искуство.

Нашиот тим од:
д-р Иван Илиев, специјалист по ортодонција
д-р Елена Михаилова, специјалист по општа стоматологија
Драгана Ѓошев, стоматолошка сестра

е стручен, обучен и посветен да понуди врвна персонализирана нега и услуга за да Вашата посета биде максимално покомфорна и попријатна.
Стоматолошка ординација Д-Р ИЛИЕВ претставува високосовремена приватна стоматолошка ординација која ги сплотува научното истражување и најновата технологија, во која се нуди комплетна општа стоматолошка здравствена заштита, бројни специјалистички услуги и високоспецијализиран ортодонтски третман и тоа во:
-естетско-козметичка и реконструктивна стоматологија
-ортодонција
-детска и превентивна стоматологија
-ендодонција
-пародонтологија
-протетска рехабилитација и
-орална хирургија со имплантологија

Наша цел е да постигнеме добро орално здравје, широка и убава насмевка со функционално добар ѕвакален апарат = задоволен пациент полн со самодоверба.

ВАШАТА ДОВЕРБА Е НАША ОБВРСКА
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи