Customs Office (Carinska ispostava)  • Telephone 2: +389 32 380801
  • Fax: +389 32 380802
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 20:00
    Sat from 12:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Државниот пазарен инспекторат нема да го чека утрешниот ден, односно целосното завршување на одлуките, туку како и до сега, во континуитет, така и денес ...
сите 100 | | | веќе видена

Пензионерите кои своите пензии ги добиваат преку сметка во Халкбанк АД Скопје веќе денеска можат да располагаат со средствата. Халкбанк на последниот ден од ...
сите 21 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel