Crystal


  • Address : TC Bunjakovec suteren lok.15
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км

  • Telephone 2: +389 77 911101
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:30
    Sat from 09:00 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Ванчо Чифлиганец преку неговата „Адора инжинеринг“ продолжува да купува акции од Комерцијална банка и со тоа го засилува своето бизнис упориште во една ...
| | веќе видена

Конечно, после речиси 30 години, железничката пруга за поврзување на Северна Македонија и Бугарија станува реалност. Очекувам за 3-4 месеци овде, веќе да се ...
сите 19 | | | веќе видена

Сигурен сум дека физичките фиат валути ќе исчезнат за 15тина години, фиат валутите ќе бидат дигитализирани, а криптовалутите заедно со блокчејнот ќе останат ...
сите 29 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel