CRC car registration centar

Parking6 days a week


  • Telephone 2: +389 71 255585
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00
    Sat from 08:00 to 14:00Photo of Location
CRC is a company for registration and technical inspection of all types of motor vehicles.

- Technical examination of all motor vehicles
- Insurance policy
- Counter of Ministry of Internal Affairs
- Bank
- Permission to manage someone else's car abroad
- International driving license
- Single vehicle approval (homologation)
- Approval of vehicle type (approval of type homologation)
- Approval of altered and repaired vehicles (attest)
- Technical exploitational conditions
- Evidence of changes in vehicles
- Cafeteria
- Car Wash

Our partners Certus (Certus) Insurance.

'CRC- vehicle registration LLC ", all in one place!!!
more

Posts

Certus

Осигурете го својот имот и одете на одмор без грижи. Certus секогаш e овде за Вас!#Certus #ZaPogole ...

Certus

Помалите слепи точки значи дека помалку ќе го вртите Вашиот врат! Според Том и Реј Маглиози, домаќин ...

Certus

Дали знаете дека… Логото на БМВ произлегува од потеклото на компанијата како производител на авиони. ...

Certus

Никогаш не заборавајте како да ја смените гумата! Со Certus секогаш спремни за возење! #TipsAndTric ...

Certus

Со домаќинското осигурување од Certus Вие можете да го осигурете својот имот од основни покриени риз ...

Certus

FIFA World Cup 2018! ⚽⚽🚙🚗Погодете го победникот на фудбалскиот натпревар и добијте 50% за технички ...

Certus

FIFA World Cup 2018! ⚽⚽🚙🚗Погодете го победникот на фудбалскиот натпревар и добијте 50% за технички ...

Certus

Подготвени сте за FIFA World Cup 2018! ⚽⚽🚙🚗Погодете го победникот на фудбалскиот натпревар и добиј ...
Photo of Location
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи