CRC car registration centar

Parking6 days a week


 • Telephone 2: +389 71 255585
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00
  Sat from 08:00 to 14:00Photo of Location

Suggested results for your search terms:

ParkingInternet access7 days a weekAirconditionedCards accepted

AMSM Center for vehicles (AMSM Centar za vozila)


 • Address : Lazo Trpovski b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Everything for your vehicle and your transport company!

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedCards acceptedDisabled access

AMSM Station for technical examination of vehicles


 • Address : M.T.Gologanov 51
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 19:00 • Sat from 08:00 to 15:00

More than 70.000 are served annually in the three stations for technical examination and registration of AMSM, located in Skopje (Centar i Cair) and Veles.

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

Center for motor vehicles-Gostivar (Centar za motorni vozila-Gostivar)


 • Address : Boris Kidric b.b.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

You just need to bring your vehicle, everything else is the work of CMVG.

Parking6 days a weekAirconditionedCards acceptedDisabled accessChildren welcomeSmoking area

PSS-Pauer sport system


 • Address : Boris Trajkovski 166 (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 15:00

Пауер Спорт Систем ДОО - регистрација на возила ДОО, СЕ НА ЕДНО МЕСТО !!!

Photo of Location
Купони

Лабораторијата на ОКТА доби меѓународен сертификат кој претставува потврда за високото ниво на квалитет и прецизност со кое се вршат испитувањата на нафтените ...
сите 56 | | | веќе видена

Нема веќе долги чекања во УЈП и УИПР, граѓаните со само еден клик од својот дом ќе можат да ги следат нивните предмети во управите, соопшти Министерството за ...
сите 17 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи