Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Cooling chambers – transport of goods – service and installation
 • Trucking - transport of goods
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Cooling chambers – transport of goods – service and installation

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi ZoneAirconditionedDelivery

Termo King


 • Address : Kadinski Pat, Idrizovo б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7864 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

"Thermo King" is the first and only authorized Thermo King dealer and service provider in Macedonia.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1513064255_05.jpg?t=true&w=300&h=300

Interfrigo


 • Address : ul.1 69/а
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 14:00

Cooling system certified according to the HACCP standard, suitable for transporting foods...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/daa188a3b40b9546f4278ce835e269b4.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

Според податоците на Државниот завод за статистика, индексот на просечната месечна исплатена нето-плата по вработен во ноември 2021 година, во однос на ноември ...
сите 25 | | | веќе видена

Нови вработувања ќе има во Управата за јавни приходи. Во даночната администррација на земјава ќе се примат дури 40 нови луѓе. Пред неколку дена Агенцијата за ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel