Радиус (100км)

Фламинго Хотел Казино


  • Адреса: Граничен премин-Богородица
  • Место: Гевгелија
  • Факс: 034 210211
  • Телефон 2: 034 230222
  • Локација: на граничен премин Богородица

Дејности:

казина, хотели

 БИЗНИС

Скапи „италијански“ чевли направени за милостина во експлоататорски фабрики во Источна Европа, ваков наслов осамна во британски „Гардијан“ за истражување кое ...
сите 15 | | | прочитана: 364 | веќе видена

Бензините и дизел горивата од полноќ кон средата поскапуваат за два денара за литар, објави во вторникот Регулаторната комисија за енергетика. Согласно ...
сите 72 | | | прочитана: 673 | веќе видена

Американскиот долар во вторникот благо ослабе во однос на еврото и јенот на меѓународните пазари на валутите, како резултат на скепсата која преовладува меѓу ...
сите 16 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи