Радиус (100км)

Автобуска станица-Неготино


  • Адреса: Индустриска б.б.
  • Место: Неготино
  • Оддалеченст: ≈9236 км

  • Телефон 2: 043 370744
  • Работно време: Пон - Нед од 05:30 до 20:00

Мапа

 БИЗНИС

Халкбанк АД Скопје со задоволство Ви го најавува присуството на 14тиот Меѓународен саем на градежништво, градежни материјали и градежна механизација и 7миот ...
сите 24 | | | веќе видена

next

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи