Автобуска станица-Неготино


  • Адреса: Индустриска б.б.
  • Место: Неготино
  • Оддалеченст: ≈7502 км

  • Работно време: Пон - Нед од 05:30 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 120 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи