College Medical School (Visa medicinska skola)


  • Address : Vasko Karangeleski b.b.
  • Place: Bitola
  • Distance: ≈10769 км

  • Telephone 2: +389 47 208365
  • Fax: +389 47 258311
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Граѓаните да бидат спокојни, топлинска енергија ќе има, рече денеска вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи.Тој информира дека е обезбеден и гас. – ...
сите 274 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Завршена обуката за управување со најсовремената ЦНЦ „Хартфорд“ глодалка, производството започнува наскоро Повеќедневната практична ...
сите 16 | | | веќе видена

Цените на прехранбените производи продолжија да растат, иако на светските берзи е забележано нивно стабилизирање, па дури и намалување. И цената на струјата не ...
сите 94 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel