Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Clinics
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Clinics in Prilep

Centro Medica


 • Address : Prilepski Braniteli (Marksova) б.б.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 21:00 • Sat from 07:00 to 12:00

Categories:

clinics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Citadela


 • Address : Tale Hristov б.б.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eliksir Medika


 • Address : Boris Kidrich б.б.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sveti Spas


 • Address : s.Ropotovo
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7456 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 14:30 • Sat from 07:30 to 12:30

Categories:

clinics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Фитосанитарната инспекција на Република Српска во БиХ забрани увоз на пратка свежо грозје со потекло од Македонија, во износ од 20.730 килограми, поради ...
сите 13 | | | веќе видена

Загрижувачко намалување на бројот домашни и странски туристи, како и ноќевања, покажуваат официјалните статистички податоци за периодот јануари – јули 2021 во ...
сите 37 | | | веќе видена

Препораките за забрзување на растот, фискална консолидација на среден рок, добро владеење и социјална кохезија, развој на човечкиот капитал, намалување на ...
сите 58 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel