Centro Medica


  • Address : Prilepski Braniteli b.b. (Marksova)
  • Place: Prilep
  • Distance: ≈7475 км
Categories:

clinics


  • Telephone 2: +389 70 433463
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 21:00
    Sat from 07:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 37 | | | веќе видена

Најмногу должат кон банките, но имаат и други долгови. Економската криза лани го зголеми вкупниот долг на компаниите во земјава на вкупно 7,4 милијарди евра. ...
сите 34 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel