Clean Dom


 • Address : Dimo Hadzi Dimov 21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615891419_9.png?t=true&w=300&h=300


  Photo & Video Galery

  Клин дом врши генерално чистење на деловен и станбен простор, комплетно чистење и тековно одржување, хемиско перење на вариолајт, зебра и роло завеси.

  Вашите домови и канцеларии сеуште ги работиме со производите на FROSH
  - Вашите подови и стакла со SR15,
  - Вашите купатита со SANET TASONIL,
  - Вашите дрвени подови со TAMBER LAMITAN
  - На крајот (Фајнл тач) дезинфицираме со АPESON COMBO DR
  .....и сите останати видови на површини ги работиме со средства од програмата на FROSH

  * ГЕНЕРАЛКИ НА СТАНОВИ ПРЕД ВСЕЛУВАЊЕ /ВСЕЛЕНИ
  * ТЕКОВНО ОДРЖУВАЊЕ НА СТАНОВИ И КАНЦЕЛАРИИ
  * МАШИНСКО ДЛАБИНСКО ПЕРЕЊЕ НА ГАРНИТУРИ / ТЕПИСОНИ / СТОЛИЦИ

  Чистење на бетонски подови
  - Машинско чистење на сите видови меки и тврди подови, магацини, хангари, станбени објекти
  - Разликата Вие направете ја

  После нас НИШТО не е исто...СЕ Е ЧИСТО
  "Задоволството на нашите клиенти е нашиот најголем успех"


  more
  Map

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel