Чојс


  • Адреса: Абас Емин 87
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7438 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1658749764_33.png?t=true&w=300&h=300


Нашата агенција за недвижности започна со работа од 2009-тата година. Посредуваме при купопродажба на недвижен имот.

Нашаа понудата е на територија на Охрид и околината. Поседуваме атрактивни станови за продажба (нова градба и изградени), станови за изнајмување, куќи за продажба и изнајмување, плацеви на одлични локации.

Секогаш професионални во нашата услуга, со доверба и сигурност, одлични цени и услови за соработка.

Посредуваме при купопродажба на недвижен имот.
Ја вадиме целокупната документација околу истото и вршиме секакви други менаџерски работи и услуги во склоп на оваа дејност.

Нудиме секогаш актуелна и атрактивна понуда на недвижен имот - куќи и плацеви.

За термин за посета, консултација и други информации јавете ни се.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи