Чеде


  • Адреса: Тошо Даскало 1
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7480 км
  • Локација: кај болницата

  • Телефон 2: 047 224936
  • Факс: 047 225764
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1704291674_68.jpg?t=true&w=300&h=300


Повеќе од 35 години овозможуваме автолимарски услуги за сите видови возила. Вршиме сигурни и квалитетни поправки. Нашите искусни и посветени мајстори се секогаш подготвени да одговори на сите предизвици. Се наоѓаме во Битола, а нашите клиенти се од цела Македонија.

Услуги:
- Автолимарски поправки
- Авто лакерски работи
- Замена и поправка
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи