Чане


  • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) 69
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈10726 км
  • Локација: До Техномаркет

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:30
    Саб од 09:00 до 12:00
  • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Од денеска нема повеќе гарантирани цени на производите во маркетите. Како што порача претходно вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи, секое ...
сите 108 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Европската централна банка веројатно нема сериозно да разговара за намалување на каматните стапки пред јуни, изјави членот на ...
сите 27 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи