Чане


  • Адреса: 8-ми Септември 69 (Маршал Тито)
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7894 км
  • Локација: До Техномаркет

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:30
    Саб од 09:00 до 12:00
  • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 16:00Мапа

Македонската економија е во добра кондиција и реални се очекувањата земјата да стаса до раст од 3,5 отсто, оценува министерката за финанснии Нина Ангеловска по ...
сите 90 | | | веќе видена

„СДСМ како одговорна партија, во изминатите две години спроведе низа мерки и политики кои обезбедуваат зголемување на животниот стандард, намалени трошоци и ...
сите 133 | | | веќе видена

СИЗ Македонија сообраќај АМЕРИТ денеска е домаќин на Генералното собрание на Унијата на патни транспортни асоцијации од Црноморскиот Регион – BSEC-URTA. На ...
сите 12 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи