Чаки Емирица


 • Адреса: Димитрија Лазаров 44
 • Место: Кочани


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Ингрес


  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 24/15 Мезанин
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1616058364_82.png?t=true&w;=300&h;=300
  Работиме 6 дена во неделата

  МФ Ѓоле


  • Адреса: Сердарот, нас.Драчево 102
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7862 км
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 17:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1504600418_51.jpg?t=true&w;=300&h;=300

  АдЕг Дизајн


  • Адреса: Дижонска 9
  • Место: Скопје

  Работиме изведба на фасади, ѕидни декоративни панели и молеро-фарбарски услуги.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638367707_15.png?t=true&w;=300&h;=300

  Геншер


  • Адреса: Козле 2/46
  • Место: Скопје

  СОНУВАЈТЕ ВО БОЈА, А РЕАЛНОСТА БОЈАДИСАЈТЕ ЈА СО ГЕНШЕР! ЕНШЕР дооел од Скопје е водечка компанија во полето на молерските услуги, со богато портфолио од успешно завршени проекти.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1650371044_57.png?t=true&w;=300&h;=300

  Само Русија, Украина и Белорусија имаат помала стапка на раст на своите економии оваа година. Извештајот на Светска банка покажува дека македонската економија ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Стопанската комора до денеска ѝ даде рок на Владата да донесе конкретни мерки за помош на компаниите или ќе почнат да ги затвораат капацитетите. ...
  сите 158 | | | веќе видена

  Време зa читање: 3 минути Предизвиците и можностите коишто ги носи глобалниот бран во користењето на дигиталните плаќања беа тема на вчерашната ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Најпродаваниот моделна брендот на БРАКО „Грин Машинс“, возилото GM636, се покажува како многу практично и ефикасно при работата и затоа го држи приматот на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи