Central Register-Makedonski Brod (Centralen Registar-Makedonski Brod)


  • Address : Marsal Tito 10
  • Place: Makedonski Brod
  • Distance: ≈7442 км

  • Telephone 2: +389 45 274150
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Министерот Фатмир Бесими вети дека ќе го разгледа барањето на бизнисмените трошоците за тестрање за Ковид - 19 за вработените во компаниите да се третира како ...
сите 130 | | | веќе видена

Надлежните институции во соработка со приватниот сектор и синдикатите треба да развијат ефикасен механизам кој ќе придонесе за изедначување на платите на ...
сите 16 | | | веќе видена

Иницијативниот одбор на Здружението на оштетени штедачи од Еуростандард Банка соопшти дека одржале состаноци со сите пратенички групи во Собранието за поддршка ...
сите 125 | | | веќе видена

Новата учебна година на најдобро рангираниот универзитет во категоријата настава и учење според последната Шангајска ранг-листа, Меѓународниот Балкански ...
сите 8 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel