Радиус (100км)

Центар за стручно образование и обука


  • Адреса: бул.Гоце Делчев 8
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9158 км
  • Локација: во МРТВ

  • Факс: 02/3111085

Мапа

 БИЗНИС

Се предвидува дека економскиот раст на Кипар ќе забрза од овогодишните 2,8 проценти на околу 3,0 проценти годишно во наредните две години. Кристал Георгаџи, ...
сите 43 | | | прочитана: 155 | веќе видена

next

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи