ЦД Клуб Маки

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаДопуштено за деца

  • Адреса: Лазар Личеноски 31-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: Кале

  • Телефон 2: 02 3117240
  • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

За проектот „НЛБ Рамка за помош“, НЛБ Банка Скопје ја доби националната награда за најдобра општествено одговорна практика во категоријата „Вложување во ...
сите 16 | | | веќе видена

Рецесија за годинава во моментот не се очекува. И покрај сите предизвици, сите релевантни меѓународни финансиски институции сепак предвидуваат економски раст, ...
сите 122 | | | веќе видена

Државата денеска преку Министерството за финансии ја емитуваше дваесет и првата емисија обврзници за денационализација во вкупен износ од 6 милиони евра. Со ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи