Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Куманово
 • Гевгелија
 • Крива Паланка
 • Тетово
 • Струмица
 • Делчево
 • Струга
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Царинарници
 • Шпедиции
 • Логистика
 • Транспорт - меѓународен
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Царинарници

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Царинска испостава-Дојран


 • Адреса: Граничен премин Дојран
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈7567 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Железничка станица Табановце


 • Адреса: с.Табановце
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7428 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Железничка станица Трубарево


 • Адреса: ул.808 б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7427 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Железничка станица-Гевгелија, отсек за стоково царинење


 • Адреса: Железничка станица Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7556 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Кавадарци


 • Адреса: Индустриска б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7499 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Куманово


 • Адреса: с.Табановце
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7428 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Меџитлија


 • Адреса: Граничен премин Меџитлија
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7493 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Ново село


 • Адреса: Граничен премин Ново село
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7567 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Прилеп


 • Адреса: Трајко Николоски б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Св.Наум


 • Адреса: Граничен премин Св.Наум
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7447 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Скопје 3


 • Адреса: 15-ти Корпус 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Стење


 • Адреса: Граничен премин Стење
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7458 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Струга


 • Адреса: Индустриска зона б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7425 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Струмица


 • Адреса: Терминал Струмица
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7544 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:00 • Нед од 12:00 до 00:00

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Ќафасан


 • Адреса: Граничен премин Ќафасан
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7427 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цолимпекс


 • Адреса: Царински Терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7483 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 55 | | | веќе видена

Денеска е предвидено да се одржи долгонајавуваното преполовување (halving) на биткоин. Споменатото преполовување е запишано во кодот на криптовалутата. Во ...
сите 45 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Комерцијална банка е прогласена за Најпосакуван работодавач во 2023 година во категоријата Банкарство и финансии од страна на ...
сите 34 | | | веќе видена

Ланската добивка е послаба од онаа во претходната година. Но дивиденда за акционерите сепак ќе има. Иако таа не е екстремно голема и изнесува вкупно нецели 50 ...
сите 25 | | | веќе видена

Во 2014 година, кинескиот лидер Си Џинпинг ги објави плановите да ја вклучи Европа во неговиот потписен глобален трговски и инфраструктурен проект, ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи