Царинска испостава-Струмица


  • Адреса: Терминал Струмица
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7544 км
Дејности:

царинарници


  • Факс: 034 326105
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:00
    Нед од 12:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 87 | | | веќе видена

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 25 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи