Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Call centres
 • Marketing & advertising agencies
 • Debt collectors
 • Direct mail advertising services
 • Consulting
 • Software Applications & Solutions
 • Financial Advisors
 • Telemarketing
 • Financial Companies & Institutions
 • Database Services & Business Information
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Call centres in Skopje

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Ten eks global


 • Address : M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 24-1/1
 • Place: Skopje

Categories:

call centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trejd Point


 • Address : ul.7, s.Arachinovo 27
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9440 км

Categories:

call centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Videks bv


 • Address : Dimo Hadzhi Dimov 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

СДСМ обезбедува силна поддршка за земјоделците, со кои се постигнува одржливости и развој на земјоделството, велат од СДСМ. „Се креираат мерки, според ...
сите 63 | | | веќе видена

Се огласија од ЕСМ за последниот тендер даден на Марковски компани на сума од 46 милиони евра. „АД ЕСМ како одговорна компанија ја спроведува активната ...
сите 10 | | | веќе видена

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 82 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Вонредна помош од речиси 2,5 милиони евра добива А.Д. Македонски железници – транспорт. Намената е за исплата на платите и за ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel