Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kratovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Cafes in Kratovo

Art


 • Address : Josif Daskalov 5
 • Place: Kratovo
 • Distance: ≈7897 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korzo


 • Address : Pavel Satev 20
 • Place: Kratovo
 • Distance: ≈7897 км
 • Working Hours: Mon - Thu , Fri , Sun from 08:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skuner


 • Address : Sv.Gjorgji Kratovski b.b.
 • Place: Kratovo
 • Distance: ≈7897 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 11:00 to 00:00 • Fri - Sat from 11:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tea 2008


 • Address : Pavel Satev 10
 • Place: Kratovo
 • Distance: ≈7897 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00 • Sun from 14:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Десеттото јубилејно издание на BIWC – Балкански интернационален вински натпревар ќе се одржи помеѓу 2-ри и 4-ти јуни годинава во Скопјe, а Балканскиот фестивал ...
сите 9 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel