Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Cafes
 • Pizzerias - restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Cafes in Gostivar

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Bejbi Blu


 • Address : Goce Delcev 15
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7403 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 07:00 to 00:00 • Fri - Sat from 07:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blue Cafe


 • Address : s.Vrapciste
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7398 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 17:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Caballa (Kabala)


 • Address : Mavrovi Anovi
 • Place: Gostivar

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cabana-Kiki


 • Address : F.Toplic
 • Place: Gostivar

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Caffeteri Saray


 • Address : s.Vrapciste
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7398 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chill out cafe


 • Address : s.Gradec
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7395 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 22:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Demo


 • Address : s.Gradec, Vrapciste
 • Place: Gostivar

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deni


 • Address : s.Gradec
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7396 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 22:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Energy club-Borama


 • Address : Jordan Jordanoski 1
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fantastika


 • Address : bul.Braka Ginoski 17
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7401 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feli Asi


 • Address : s.Vrapciste
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7398 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 22:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fishbone


 • Address : s.Negotino
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7396 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 22:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fountain (Fontana)


 • Address : s.Gradec
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7395 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Havana Caffe


 • Address : Ilindenska 99
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilirida


 • Address : s.Negotino
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7396 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 23:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafeteria


 • Address : s.Gradec
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7395 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 23:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mistore Beli


 • Address : s.Gradec
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7395 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 22:00 • Sat from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oksugen


 • Address : s.Vrapciste
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7398 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Picasso


 • Address : Kej Bratstvo Edinstvo 1
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pizza bar Relax


 • Address : Kej Bratstvo Edinstvo b.b.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7403 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 01:00

Categories:

cafes, lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Празникот на шопингот и попустите e се пополуарен низ годите кај нас, па со нетрпение купувачите очекуваат да се впуштат во потрага по добри зделки и попусти ...
сите 37 | | | веќе видена

Фејсбук и неговите партнери се подготвуваат да ја пуштат криптовалутата „Либра“ веќе во јануари следната година, објави денеска „Фајненшл тајмс“, повикувајќи ...
сите 25 | | | веќе видена

Конзорциумот на домашни и странски инвеститори „Интернешнал фреш фуд“ денеска во Гиновци го означи почетокот на својата инвестиција која во следните пет години ...
сите 41 | | | веќе видена

„Претставувајќи ја Конституенцата на којашто припаѓа Северна Македонија ќе се залагам ММФ и натаму да дава силна поддршка за вашата земја, во спроведувањето на ...
сите 49 | | | веќе видена

Во серијалот компании кои вложуваат во своите вработени, разговараме со Елена Лазова, која во моментов раководи со маркетинг секторот во семејната компанија, ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel