Булевар


  • Адреса: Александар Македонски 52, (Маршал Тито) с.Градско
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7486 км
  • Локација: Спроти Железничка

  • Работно време: Пон - Чет , Пет , Нед од 08:00 до 00:00
    Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој на сметките на 152 субјекти, исплати близу 149 милион денари за субвенции.Директорот на ...
сите 17 | | | веќе видена

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 38 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи