Божиновски инженеринг

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Кидрич 43-3/13
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км

  • Телефон 2: 070 329718
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Божиновски инженеринг е архитектонско студио од Тетово коe се занимава со уредување и реновирање на ентериер и екстериер, дизајн, ревизија, консалтинг услуги, надзор на објекти, проектирање итн.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи