Мараи

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Васил Ѓоргов 19-а лок.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

  • Телефон 2: 070 399990
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1491903569_98.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

МАРАИ ДООЕЛ е успешна компанија која има 7 години работно искуство на градежниот пазар.

Препознатливи сме по нашите елитни деловни објекти во централното подрачје на Скопје, како и по станбените објекти кои се наоѓаат на грижливо избрани локации, кои го исполнуваат критериумот за максимална функционалност и задоволување на секојдневните потреби на станарите.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи