Боттега дел вино


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 64/3-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7887 км
  • Локација: Лептокарија

  • Телефон 2: 070 700373
  • Факс: 02 3063592
  • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:540 ден.

SIESTA Tequila Silver 1 L

Цена со ДДВ:630 ден.

LUXARDO Espresso Italian Coffee Liq ...

Цена со ДДВ:590 ден.

LUXARDO Limoncello Liqueur 0,75 L

Цена со ДДВ:890 ден.

Viski Breton

Цена со ДДВ:2.530 ден.

Kozen ranec za dve sisinja

Цена со ДДВ:2.110 ден.

Organski konjak G & A


Видете ги нашите производи на
Мапа

Процесот за снабдување со поевтина електрична енергија за клучните субјекти по одлуката на Владата тече непречено и без никаков застој, и сите пријавени кои ...
сите 131 | | | веќе видена

Интензивни активности во ТС Битола 2 за намалување на ризиците од испади или дефекти, соопштија од АД МЕПСО. Проектот за рехабилитација на ТС Битола 2 е со ...
сите 20 | | | веќе видена

Согласно одлуката на Советот на ЕУ за приклучување на Хрватска кон евро-зоната на 1 јануари 2023 година, хрватската куна ќе биде официјално парично средство ...
сите 21 | | | веќе видена

Честото зголемување на каматните стапки во изминатиот период беа главниот механизам за ограничување на инфлацијата во светот. Сè поскапите станбени кредити и ...
сите 111 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи