Боттега дел вино


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 64/3-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Локација: Лептокарија

  • Телефон 2: 070 700373
  • Факс: 02 3063592
  • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:540 ден.

SIESTA Tequila Silver 1 L

Цена со ДДВ:630 ден.

LUXARDO Espresso Italian Coffee Liq ...

Цена со ДДВ:590 ден.

LUXARDO Limoncello Liqueur 0,75 L

Цена со ДДВ:890 ден.

Viski Breton

Цена со ДДВ:2.530 ден.

Kozen ranec za dve sisinja

Цена со ДДВ:2.110 ден.

Organski konjak G & A


Видете ги нашите производи на
Мапа

Заменик-претседателот на Владата на Република Македонија за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, гостуваше во ...
сите 30 | | | веќе видена

Блок 1 на РЕК Битола од вчера попладне е повторно ставен во функција. Постројката беше синхронизирана со македонскиот електроенергетски систем во 17:43 часот и ...
сите 31 | | | веќе видена

Државната компанија што го превзема работењето на топланите во Скопје преку соопштение сподели дека е избран понудувач што ќе обезбеди гас за февруари, но ...
сите 55 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Институции и владини агенции од Соединетите Американски Држави, Јапонија и Швајцарија се меѓу доверителите на банкротираната крипто ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи