Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovo
 • Bitola
 • Gevgelija
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Border crossings
 • Police
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Border crossings

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Border-Blace (Kosovo) Granicen premin - BlaceЗа да видите во живо состојба на граничните премини кликнете ТУКА

Categories:

border crossings

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Border-Kafasan (Albania) Granicen premin-Kafasan


 • Address : Granichen premin
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7427 км

За да видите во живо состојба на граничните премини кликнете ТУКА

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Border-Bogorodica (Greece) Granicen premin- Bogorodica


 • Address : Granichen premin
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7556 км

За да видите во живо состојба на граничните премини кликнете ТУКА

Categories:

border crossings

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Border-Medzitlija (Greece) Granicen premin-Medzitlija


 • Address : Granichen premin
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7493 км

За да видите во живо состојба на граничните премини кликнете ТУКА

Categories:

border crossings

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Border-Deve Bair (Bulgaria) Granicen premin-Deve Bair


 • Address : Granichen premin
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈7479 км

За да видите во живо состојба на граничните премини кликнете ТУКА

Categories:

border crossings

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Border crossing point - Tabanovce (Srbija)


 • Address : granichen premin
 • Place: Kumanovo

За да видите во живо состојба на граничните премини кликнете ТУКА

Categories:

border crossings

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Border-Jazince (Kosovo) Granicen premin-Jazince


 • Address : Granichen premin
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7397 км

Categories:

border crossings

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Border Tabanovce-rail transport (Granicen premin Tabanovce-zeleznicki soobrakaj)


 • Address : Granichen premin
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7428 км

Categories:

border crossings

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Border- Delcevo (Bulgaria) Granicen premin-Delcevo


 • Address : Granichen premin
 • Place: Delcevo
 • Distance: ≈7522 км

Categories:

border crossings

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Border-Aerodrom Ohrid (Granicen premin-Aerodrom Ohrid)


 • Address : Granichen premin
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7430 км

Categories:

border crossings

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Border-Blato (Albania) Granicen premin-Blato


 • Address : Granichen premin
 • Place: Debar
 • Distance: ≈7389 км

Categories:

border crossings

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Border-Star Dojran (Greece) Granicen premin-Star Dojran


 • Address : Granichen premin
 • Place: Dojran
 • Distance: ≈7567 км

Categories:

border crossings

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Border-Stenje (Albania) Granicen premin- Stenje


 • Address : Granichen premin
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7458 км

Categories:

border crossings

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Border-Sveti Naum (Albania) Granicen premin- Sveti Naum


 • Address : Granichen premin
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7447 км

Categories:

border crossings

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granicen premin-Pelince (Srbija)


 • Address : Pelince
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Travel free shop


 • Address : Granichen premin-Bogorodica 8-v
 • Place: Gevgelija

Categories:

border crossings

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1.500 надзори на цела територија на Македонија при што за констатираните прекршоци на субјекти ...
сите 41 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel