Бодор Македонија

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Оцка Михајлоски 17
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7902 км
  • Локација: Селце


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1599475900_08.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Бодор Македонија

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи