Биросеф

ПаркингКлиматизираноДостава

  • Адреса: Гоце Делчев 121
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7543 км

  • Факс: 034 330291
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1485425451_95.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Опрема за банки

Изработка на модуларни трезори по димензии и опремување на трезорски простории со депозитни граѓански сефови, како и изработка и монтажа на Сигурносни влезни системи (SAS), Дневно-ноќни сефови, Сефови за трансфер за пари и сл.

Биросеф е единствен производител во Северна Македонија на трезорски врати со ЕВРОПСКИ СЕРТИФИКАТИ за сигурност (издадени од ECB-S Germany), произведени според Европскиот стандард за сигурност EN 1143-1, класифицирани во различни класи на безбедност.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи