Biotek Laboratorija Centar  • Telefon 2: 078 394829
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00
    Sh - D nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1686228835_31.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Laboratori BIOTEK është laboratori i parë i specializuar i ndërtuar sipas standardeve kryesore botërore dhe i pajisur me pajisjet mjekësore më moderne nga prodhuesit më të mëdhenj në botë të pajisjeve mjekësore.

Ne ofrojmë një gamë të gjerë analizash:
Laboratori Biokimike
Laboratori Mikrobiologjike
Laboratori molekularo - gjenetike

Pajisjet dhe reagjentët janë të markave më të mira botërore si: Beckman Coulter, BioMerieux, MEDIWISS. Laboratori BIOTEK ofron analiza të plota klinike me teknologjinë më të fundit, të monitoruar dhe të certifikuar në Angli çdo muaj.
Teknologjia e lartë ofron rezultate të shpejta dhe precize, dhe stafi shumë profesional është garanci për kujdesin për shëndetin e çdo pacienti.

Me përvojën 20 vjeçare të BIOTEK në punën me prodhuesit më të mirë në botë në fushën e biokimisë, imunologjisë, mikrobiologjisë dhe biologjisë molekulare, vendosëm të investojmë në një laborator, ku produktet më të mira në këto fusha do të jenë në dispozicion të çdo pacienti. Duke investuar në një laborator të tillë, i cili në radhë të parë ka pajisje moderne dhe staf mjekësor shumë të mirë, por edhe të shkëlqyer, ne duam të kontribuojmë sa më shumë në përmirësimin e shëndetit të njerëzve përmes analizave të shpejta dhe precize, të ofruara nga këto pajisje dhe të cilat do të monitorohet në baza mujore në Angli. Duke investuar në metoda dhe kontrolle plotësisht automatike, ne do të jemi në hap me standardet më të larta laboratorike evropiane. Në të njëjtën kohë, sipas modelit europian, në laboratorin tonë mbahen punëtori edukative për klientët tanë nga Maqedonia, deklaroi znj. Ankica Sinadinova – Bazerko.

Laboratori Biotek gjendet në 4 lokacione në Shkup.

Qendër
Rr. Vasil Gjorgov 12, 1000 Shkup, R. Maqedonia
02-5300898; 02-5300766
078/394-829

Kisela Voda - Rasadnik
Rr. Hristo Tatarçev 43B, 1000 Shkup, R. Maqedonia
+389 (0)2 277 1020
078/243-429

Bunjakovec
Rr. Aminta Treti 44, 1000 Shkup, R. Maqedonia
+389 (0)2 311 2464; +389 (0)2 403-763
078/492-294

Gjorçe Petrov
Rr. Ushtria Maqedonase Nr. 20, 1000 Shkup, Maqedoni
+389 (0)2 530 0625
076/431-431

Aerodrom
Rr. Franjo Kluz nr.14, 1000 Shkup, Maqedoni
+389 (0)2 511 9669; 076/234-366

Laboratori Biotek gjendet në disa lokacione në Shkup.

Laboratori Biotek-Qendra/ Kapistec
Adresa: Vasil Gjorgov 12
tel. 078/394-829 dhe 025300898
Orari i punës: Hënë - të Premte nga ora 07:30 deri në 20:00 • E shtunë nga ora 08:00 deri në 14:00
Të dielën dhe pushimet nga ora 08:00 deri në 14:00

Laboratori Biotekn - Kisela Voda - Rasadnik
Adresa - Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 43-B
tel. 078/243-429 dhe 022771020
Orari i punës Hënë - të Premte nga ora 07:30 deri në 20:00 • E shtunë nga ora 08:00 deri në 14:00

Laboratori Bioteknologjik - Aminta - Qendër
Adresa - Aminta III (Leninova) 44
tel. numri 078/492-294 dhe 023112464
Orari i punës Hënë - të Premte nga ora 07:30 deri në 16:00 • e shtunë nga ora 08:00 deri në 14:00

Laboratori Biotek - Gjorçe Petrov
Adresa - Ushtria Maqedonase (Ushtria e Kuqe) 20
tel. 076/431-431 025300625
Orari i punës Hënë - të Premte nga ora 07:30 deri në 20:00 • E shtunë nga ora 08:00 deri në 14:00

Biotek Laboratori gjenetik - Aerodrom
Adresa - Franjo Cluz 14
tel. 076/234-366 025119669
Orari i punës Hënë - të Premte nga ora 07:30 deri në 20:00 • E shtunë nga ora 08:00 deri në 14:00

Biotek -Poliklinika
Adresa: Naroden Front 5
tel. 077/888-883 026157755
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj