Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bio-chemical laboratories
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Polyclinics
 • Internal medicine practicioners & physicians
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bio-chemical laboratories in Stip

Clinical Hospital-Laboratory/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Organgiski


 • Address : Pirinska 104-a
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 19:00 • Sat from 07:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Riza Ustapetrova


 • Address : Hristijan Todorovski Karpos 32
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 19:30 • Sat from 08:00 to 11:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Samardziski


 • Address : Pirinska 75-v
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7492 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Stojan Marolov


 • Address : General Mihajlo Apostolski 17
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 08:00 to 13:00

Break: Mon-Fri 12-16h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Zlatko Stojmenov


 • Address : Trst 7-b
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 20:30 • Sat from 07:30 to 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prim.D-r Aco Nikolov


 • Address : Stojan Milevski 1
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7492 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:30 • Sat from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

d-r Samargiski-Laboratory (Smardziski-laboratorija)


 • Address : Partizanska 75-v
 • Place: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Министерот за економија Крешник Бектеши, кој престојува во неколкудневна посета на Брисел, на денешната средба со еврокомесарот за економија Паоло Џентолини ...
сите 124 | | | веќе видена

Скопје, 7. мај 2021 (ИНПРЕС) – Како што најави и претходно, министерот за економија Крешник Бектеши и денеска повтори дека угостителските објекти за свадби и ...
сите 39 | | | веќе видена

За дури 10,8 проценти пораснале цените на маслото и маснотиите за еден месец објави денеска Државниот завод за статистика. Зеленчукот и компирите во април биле ...
сите 25 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Најстарата и најпопуларна криптовалута, биткоин, денес забележа раст од скоро 3 проценти. Цената на биткоинот во моментов лебди околу ...
сите 34 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel