Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bio-chemical laboratories
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Laboratories - diagnostic
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bio-chemical laboratories in Bitola

Bitolska laboratorija


 • Address : 11-ti Oktomvri 5-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 16:00 • Sat from 07:30 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Bogoevski


 • Address : DTC Sheherezada prizemje lok.9
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Bogoevski


 • Address : Koco Colakov 13
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7479 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kosturski


 • Address : Solunska b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:30 to 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kosturski


 • Address : Partizanska 96
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kosturski


 • Address : Cane Vasilev 5
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diagnostic Center d-r Haxiev


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 15/1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oraldent


 • Address : Saraevska 14
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Fri from 14:00 to 22:00 • Tue , Thu from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Psihomedika


 • Address : nas.Klanica lok.9
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Кредитната агенција „Фич“ го потврди кредитниот рејтинг на Македонија на „ББ +“, со негативен изглед. Негативниот изглед во потврдениот кредитен рејтинг е ...
сите 57 | | | веќе видена

На пазарот на криптовалути продолжува претежно „биковскиот“ тренд, што посебно се однесува на алткоините. Втората по популарност дигитална валута – етериум ...
сите 39 | | | веќе видена

Владата ги ажурираше податоците во алатката за отчетност за службените трошоци на институциите и функционерите, при што добиена е целосната слика за овие ...
сите 10 | | | веќе видена

Докажаните резерви на нафта и гас на големите нафтени компании се трошат алармантно брзо и се соочуваат со ризик да бидат исцрпени за помалку од 15 години, ...
сите 9 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel