Big Luchi Mashineria


  • Address : ul.20 58
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7418 км
  • Location: веднаш после Еуро Актива уште 500 метри од десна страна жолто сив објект пред обиколницата

  • Telephone 2: +389 70 321343
  • Fax: +389 2 2601374
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00
    Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

По информацијата која што ја објавивме дека ФЕНИ, односно „Еуроникел индустри“ ја гаси печката која три месеци се одржувала на енергетски минимум поради ...
сите 108 | | | веќе видена

Три оранжериски комплекси во Кочани, кои за затоплување во зимскиот период ја користат геотермалната вода, најавија дека ќе се откажат од услугите на ...
сите 10 | | | веќе видена

Од Организацијата на потрошувачи на Македонија апелираат да се носат нови мерки по нови механизми за заштита на потрошувачите поради растот на цените.-Цените ...
сите 28 | | | веќе видена

Брзиот технолошки развој во последниве децениидоведе до вистинска дигитална револуција во сите сегменти на секојдневието. Општо е прифатено дека дигиталните ...
сите 38 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel