Биг Лучи Машинериа


  • Адреса: ул.20 бр.32-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7418 км
  • Локација: веднаш после Еуро Актива уште 500 метри од десна страна жолто сив објект пред обиколницата

  • Факс: 02 2601374
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

По полноќ стапија новите цени на нафтените деривати по одлуката на регулаторното тело согласно која дизелот поевтини додека бензините не забележаа промени во ...
сите 44 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa ТТК Банка АД Скопје на 20.09.2021 година ја исплати каматата за втората година на сопствениците на Корпоративни обврзници – прва ...
сите 13 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи