Бианко Хераклеа


 • Адреса: Бул.Партизански Одреди 14-1/28
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Унион стоунс Гранит & Марбл


  • Адреса: Стаклара б.б.
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7828 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
  • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 13:00

  Обработка на гранит и мермер. Изработка на кујни, тераси, скали, надгробни плочи, ентериер, фонтани, споменици, фасади.

  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  Делта Стоне


  • Адреса: Александар Спиркоски Џемо 14
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7902 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 15:30

  Нашето присуство на пазарот е од 2006 година и главната цел е снабдување, обработка и производство на гранитни и мермерни производи, како скали, патоси, фасади, клупици, кујни, купатила, споменици, фонтани итн.

  Река гранит


  • Адреса: нас.Млаки б.б.
  • Место: Гостивар

  Во Река Гранит можете да најдете се што ви треба. Продукти од гранит и мермер со највисок квалитет.

  ПаркингWi-Fi Зона

  Еуро Гранит


  • Адреса: Индустриска зона
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7828 км

  Еуро Гранит е компанија која врши увоз на мермер и гранит од Италија, Индија и Турција.

  Мапа

  До крајот на октомври се очекува да се знае колку ќе изнесува минималната плата. Сител дознава дека Владата и Синдикатот притискаат да изнесува 14 илјади ...
  сите 136 | | | веќе видена

  Пограничните региони помеѓу Македонија и Бугарија максимално ги користат можностите за реализација на заеднички проекти. Соработката континуирано се подобрува ...
  сите 8 | | | веќе видена

  се за покривање на доспеан долг од претходно издадени државни хартии од вредност, додека другата половина од парите ќе бидат за сервисирање на буџетските ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Со влезот во ЕУ нема да има забрана за садење на тутунот, но ќе мора оваа земоделска гранка да се реформира согласно европската регулатива. Ова го велат од ...
  | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи