Безистен


  • Адреса: Тошо Арсов 67
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7920 км
  • Локација: спроти Безистен

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00
    Нед од 08:00 до 14:00Мапа

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи